Öğrenci Kulüpleri ile Neler Yapıyourz

Endüstri Mühendisliğim Platformu olarak, öğrenci kulüpleri ile birçok çalışma yaptık. Bu çalışmalarda, öğrenci kulüplerinin ihtiyaçlarına verimli, öğrencilere faydası olacak sonuç odaklı işler üzerine durduk.

Yıl Bazlı Yapılan Çalışmalar

2013
2014
2015
2016
  • En OKU
  • En ERP
  • Workshop
  • Seminer
  • Online Eğitim

Etkinlikler

15 Etkinlik

300 Katılımcı

12000 Sayfa Kitap

Endüstriyel Okumalar (ENOKU) etkinliğinde katılımcılar Endüstri Mühendislerinin Okuması Tavsiye Edilen Kitaplar listesinde bulunan veya kariyere yönelik kendisine ait bir kitap ile organizasyona katılım gösterirler. 40 dklık kitap okuma seansının ardından, herkes o güne kadar kitap ile ilgili öğrendiği bilgileri diğer katılımcılara aktarır. Organizasyon en fazla 20 katılımcı ile gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmanın faydaları şunlardır:

  1. Mesleki kitapların okutulması sağlanır.
  2. Diğer katılımcılara yapılan anlatımlar sayesinde kişinin kendini ifade etme yeteneği gelişir.
  3. Bir kitap ile gidilen organizasyonda birçok kitaptan öne çıkan bilgiler edinilmiş olur.

5 Etkinlik

430 Katılımcı

ERP konusunda hizmet veren ve yazılım üreten firmalarda Endüstri Mühendisleri çokça yer bulmaktadır. Sektörde, ERP alanına doğru bir şekilde yönelmiş öğrenciler ararken, öğrenciler ise ERP alanında kendilerini doyuracak eğitimlere ulaşamamaktadır. Bu iki taraflı ihtiyacı Endüstri Mühendisliğim Platformu olarak Login Yazılım çözüm ortaklığında EnERP etkinlikleri ile ele aldık.

ERP alanında sizlere değer katmayı hedeflediğimiz EnERP’ de sizleri ERP’ yi örnek bir üretim üzerinden anlatıyoruz. Böylece katılımcılar modülleri örnek üzerinde görmüş oluyorlar. Online sınav sistemi ile de öğrencilere eğitimin belirli aşamalarında test düzenleyip başarılarına göre başarı sertifikası veriyoruz.

Sonuç

“EN ERP 3 BOMBA GİBİ bir etkinlik oldu. kulüp olarak yıl içinde aldığımız en yüksek katılımlardan birini aldık. enerp çok güzel bir konsept olmuş, herkes baya memnun kaldı. sertifikalı oluşu, çekilişli oluşu ve en önemlisi erp oluşu öğrencileri çekiyor zaten”

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü, 2017

“EnOKU ile kariyerimize ve kişisel gelişimimize katkıda bulunacak onlarca kitaptan anektodlar yakalayabildik, bir değil 10 kitap üzerinde konuşma imkanı ve okuma alışkanlığı kazanmış olduk.”

Üsküdar Üniversitesi Endüstri ve Liderlik Kulübü

“EnERP ile kulüpçe daha geniş kitleye hitap etmiş olduk. İlk büyük çaplı etkinliğimizdi, hem endüstrimühendisliği hem de ERP ile ilgili sorular cevaplandı ve ERP sistemini demo üzerinden izlemiş olduk. Kulübümüz ve katılımcılar olarak çok memnun kaldık.”

Üsküdar Üniversitesi Endüstri ve Liderlik Kulübü

Seminerler

15 Seminer

+2000 Katılımcı

Endüstri Mühendisliğim Kurucusu Bahadır Kaya, Teknoloji ve Endüstri Mühendisliği alanında seminerler vermektedir. Öğrenci kulüpleri olarak birçok konuşmacıyı bizim aracılığımız ile çağırıp seminer düzenleyebilirsiniz.

Türkiye’ nin en çok ziyaret edilen Endüstri Mühendisliği sitesinde,

Sizden Bahsedelim

Etkinlikleriniz, Projeleriniz, Yaptığınız Çalışmaların Raporlarını Yayınlayalım

2011 den bu yana gelen tecrübemizle

Organizasyon Düzenleyelim

EnERP, EnOKU gibi her sene oluşturduğumuz konsept organizasyonlarına ev sahipliği yapın

25 Bin Takipçimizle

Sosyal Medya Sponsorluğu

Linkedin, Facebook, Twitter ve Instagram Platformlarında Toplam 25 bin takipçimizle etkinliklerinize sosyal medyadan destek olalım.

Çalıştığımız kurumlar ve 30 kişilik ekip ile

Network ve Proje Desteği

Organizasyonlara Konuşmacı Desteği veya Proje fikirleri için birlikte yol haritası çıkarabiliriz.