Crypto Coin Turkey Etkinliğine Davetlisiniz!

0 54

CCT (Crypto Coin Turkey)  blockchain ve kripto para sektöründeki Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı toplantıları düzenlemeyi hedefliyor.VCT, blockchain ile ilgilenen kurum ve kişileri aynı zamanda da uzmanları bir araya getirerek, sektöre katma değer sağlamayı hedeflemektedir. Endüstri Mühendisliğim platformunun destekçileri arasında yer aldığı etkinlik bu konu ile ilgilenen herkese büyük katma değer sağlayacaktır.

Kişilerin bitcoin, altcoin, ıco ve hukuki açılardan da bilgilenmesini sağlayarak, bilgi kirliliğinin önüne geçmiş olacak aynı zamanda yatırımların doğru şekillenmesine destek vererek ülke adına büyük bir katma değer oluşturacaktır.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan CCT Blockchain Summit, 6 Mayıs 2018’de İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

Tübitak Blok Zincir Lab. Yöneticisi Mehmet Sabir Kiraz, Avrasya Blockchain ve Dijital Para Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av. Kadir Kurtuluş, Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet D.ERELÇİN, Kripto Para Uzmanı ve Danışmanı Onur Gözüpek, Kripto Para Grafik Analiz Uzmanı Eylem Cücüloğlu, Defterhane Kurucu Ortağı Cemil Şinasi Türün, GlobalB Law Hukuk Bürosu Kurucusu Sima Baktaş, banka temsilcileri, akademisyenler, blockchain proje sahipleri, ve daha birçok isimin yer alacağı etkinliğin ana temasında “Geleceğin Teknolojisi Blockchain ve Kripto Paralar” konuşulacak. Ayrıca uzmanlar kripto paraların hukuksal boyutu, madencilik, grafik okuma ve analiz yöntemleri, ICO’lar ve günümüzdeki durumu gibi pek çok konuya da değinecek.

Türkiye’de kripto paralar ve blockchain hakkında etkinliklerin daha fazla yapılması gerektiğini belirten etkinliğin Yöneticisi Yasin Şerifoğlu ise, “Biz düzenlediğimiz etkinlik ile, ilgili firmaların yöneticilerini ve çalışanlarını, blockchain meraklılarını, geliştiricilerini, akademisyenleri ve alanında uzman kişileri bir araya getirerek sektör hakkında her konuda kendilerini geliştirmelerini sağlayacağız.” sözlerini dile getirdi.

 

Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda 6 Mayıs 2018’de gerçekleşecek etkinlikte, 20 konuşmacı ve 500’ün üzerinde katılımcı olması hedefleniyor. Daha fazla bilgi için cryptocointurkey.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

https://cryptocointurkey.org

Bir Cevap Yazın