Adsız tasarım

Endüstri Mühendisliğim 120 Kişilik Dev Kadrosuyla Sizlerle!

Biz Yeni Döneme Hazırız!

Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği gönüllü faaliyetler ile siz meslektaşlarımızın yanında olan platformumuz, yeni dönemde de çalışmalarına devam ediyor.

2019-2020 Dönemi Koçluk Programı; bu yıl İnsan Kaynakları, Denetim, Erp, Proje Yönetimi, İnovasyon, Marka Yönetimi ve İş Süreçleri Geliştirme ekipleriyle bizlerle!

İnsan Kaynakları Uzmanı Taha Hüseyin KARASU danışmanlığında başlayan İnsan Kaynakları Koçluk Ekibi çalışmalarına başladı bile. Verdiği eğitimlerin yanında çalıştığı alandaki tecrübelerini de bizlere aktaran Hüseyin Bey, ekip üyelerinin teorik bilgilerini sahada deneyimlemesine katkı sağlıyor.

Endüstrinin ayrılmaz bir parçası olan ERP’yi de bu yıl ERP Uzmanı Betül MORAN’dan dinliyoruz. Kurumsal kaynak planlamanın sektördeki önemiyle başlayan danışmanlık yolculuğunda bizleri deneyimleriyle aydınlatacağına hiç kuşkumuz yok.

Endüstrinin ayrılmaz bir parçası demişken, kalite eğitimlerimiz Kalite Uzmanı Esra ÇALKA tarafından tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz dönem geç kurulan kalite ekibimiz, bu yıl yeni ekip üyeleriyle ilk mezunlarını verecek.

Yeni dönemde üç yeni ekiple sizlerleyiz…

Bu yıl aramızda yeni ekiplerimiz de mevcut! Marka Yönetimini tüm detaylarıyla Burak ATAALP’den öğrenecek, İş Süreçlerini Geliştirmeyi Aleyna DEĞERMENCİ ile kavrayacağız. Denetim alanındaki tecrübelerini alanında uzman Ebru YURTMAN’dan dinleyecek, bir işletmenin finansal nitelikte olan ve olmayan tüm faaliyetlerin gözden geçirerek diğer iç kontrol sistemlerinin etkinliğini ölçeceğiz.

Bir endüstri mühendisi kendini her zaman geliştirmeli, tüm inovasyonlara da ayak uydurmalı diyor ve platform kurucumuz Bahadır KAYA’nın danışmanlığında inovasyon eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Yukarıda bahsettiğim bütün terimleri entegre eden, bir projenin gerçekleştirilmesi esnasında göz önünde bulundurmamız gereken noktaları Uğur SÜTLÜ danışmanlığında öğreniyor, kendisinin sektördeki deneyimlerinden yararlanmaya devam ediyoruz.

Her yerde yanınızdayız..

Türkiye’nin dört bir yanından aldığımız başvurular ile seçtiğimiz temsilci arkadaşlarımız, üniversitelerde sizlerin yanında. Yapacağımız çalışmalardan hem bizi takip ederek, hem de temsilcinize ulaşarak haberdar olabilirsiniz.

Endüstri Mühendisliğim Platformu yeni dönemde tüm meslektaşlarına ve meslektaş adaylarına başarılar diler.

Bizi takip etmeye devam edin !  

Comments are closed.