EnTalk’ un İkinci Konuğu İş Sürekliliği Yöneticisi Özgüven SAYMAZ

İş Sürekliliği Yöneticisi Özgüven Saymaz Entalk'da

EnTalk sektörden veya akademi dünyasından meslektaşlarımızla verimli söyleşi serilerine devam ediyor.

EnTalk’ da sektörden konuları sektörün içinden meslektaşlarımız ile konuşuyor ve merak edilen cevapları canlı yayınla alıyoruz.

EnTalk’ da ikinci konuğumuz İş Sürekliliği alanında duayen isimlerden Özgüven Saymaz. Öğrenciler arasında az bilenen ama yeni dönemde çokça iş alanı oluşturan iş sürekliliğini, Özgüven Bey’ den dinleyeceğiz. Bu yayında, iş sürekliliği nedir? Bu alanda kendini geliştirmek isteyenler neler yapmalıdır? ve Endüstri Mühendisleri için bu bölüm ile örtüşen yanları konuşacağız.

24 Temmuz Salı  gününde saat 19.00′ da olan canlı yayını sosyal medya platformlarımızdan takip edebilir. Söyleşi öncesi sorularınızı #EnTalk etiketiyle iletebilirsiniz.

 

Özgüven Saymaz Kimdir?

 

10 yılı aşkın bir süredir süreç iyileştirme,  iş sürekliliği, risk yönetimi, kalite ve organizasyon geliştirme konularında tasarım-geliştirme, uygulama ve denetim çalışmaları gerçekleştirdi. Bir çok firmada hem uygulayıcı hem de danışman olarak görev aldı ve onlarca proje yaptı. 1000 saati aşkın eğitmenlik deneyi bulunmaktadır. Halen özel bir bankada iş sürekliliği yönetimi servisinin yöneticisi olarak çalışmalarıma devam etmektedir. İş sürekliliği, Kurumsal Risk Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemi, Süreç iyileştirme, Kişisel gelişim konularında çeşitli platformlarda yazılar yazıyor, atölye yaklaşımı ile düzenlenen eğitim çalışmalarına katılarak ve deneyimlerimi paylaşıyor. Aynı zamanda IRCA onaylı ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitmenidir İş Sürekliliği Yönetim Sistemi adında yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yoruma kapalıdır.