Konsept: NoCode trendinin ne getirdiği, nasıl bir konsept olduğu, bu konuda öğrencilerin kendilerini nasıl geliştirebileceğini, anlaşmalı firmamız EMS Yazılım üzerinden organize ediyoruz. Etkinlik, bir workshop olarak üniversitede bir tam gün düzenlenebileceği gibi , seminer şeklinde ana hatlarıyla verimli hale getirilerek uygulanması da mümkündür.

Neden: Günümüz iş dünyasında firmalar neredeyse tüm iş süreçlerini yürütmek için yazılım geliştiriyor veya yazılım satın alıyor.Kodlama yapmadan ürünü hem kullanıp hem geliştiren bir sistem mevcut.Bu sistem sayesinde firmalar yazılım, yazılımcı ve zamandan tasarruf ederek çeviklik açısından çok büyük şanslar yakalamaktadır.Bu imkanı endüstri mühendisleri olarak biz firmalara sunabiliriz. NoCode uygulaması bize bu şansı veriyor.Yeni dünyanın endüstri mühendisleri olmak için NoCode etkinliğinin önemi inkar edilemez bir noktadadır.

Konsept: Login Yazılım çözüm ortaklığında gerçekleşen etkinlikte , ERP sürecinde bir ürünün ilk aşamadan son aşamaya giderken ERP programı üstünde yaşadıkları konuşmacı tarafından program üzerinde anlatılır. İki bölümde ERP kısmı anlatılırken,etkinlik sonunda bu kısımlarla ilgili online test yapılır. Test sonucu başarılı olan katılımcılara başarı, olmayanlara katılım sertifikası verilir. Genellikle 2 konuşmacı olan bir etkinliktir.

Neden: Türkiye’ de Endüstri Mühendisliği bölümlerinde ERP derslerinin uygulamasız ve canlı örneklerle yapılamadığı durumları minimize etmek ve öğrencilerin canlı örnekle ERP konusunu anlamaya yardımcı olmak amacıyla düzenlediğimiz etkinliğimizdir. Konsept, bugüne kadar 40 ’dan fazla üniversitede yapılmış ve birçok sektörel haber sitesine konu olmuştur. ENERP konsepti marka tescilli bir organizasyondur.

Konsept: Web sitemizde bulunan “Endüstri Mühendislerinin Okuması Gereken Kitaplar” listesinde tavsiye edilen veya kişisel gelişim kitaplarının katılımcılar tarafından getirilerek , 45 dakika bireysel okuma yapılan ve sonrasında , etkinliğe katılacak olan en fazla 15 kişi arasında moderatör eşliğinde kitaplarda önemli görülen noktaların katılımcılar arasında paylaşıldığı etkinliktir.

Neden: Enoku , birçok haber sitesine konu olmuş dikkat çekici bir etkinliktir. Türkiye’ de okuma alışkanlığına dikkat çekmek ve aynı anda birden fazla kitapta geçen önemli bilgilere , bir etkinlik ile erişmek için düzenlenen etkinliktir.

KONUŞMACILARIMIZ

CRM

Ömer Faruk YAYLA

Endüstri Mühendisi, Özel bir katılım bankasında CRM Uzmanı

View all posts

Proje Yönetimi

Uğur Sütlü

Endüstri Mühendisi,5 yılı aşkın süredir Proje Yöneticisi, PMP

View all posts

İnovasyon

nurettincoskun

1986 Yılında Rize’de doğan Nurettin Coşkun, 2009 Yılında İstanbul…

View all posts

Üretim

Doğan Hasan

1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği…

View all posts

ERP

Levent SILAY

Türkiye' nin ilk yerli ERP firmalarından Login Yazılım' da iş…

View all posts

Endüstri 4.0

Nuh Conağası

View all posts

Teknoloji

BAHADIR KAYA

Endüstri Mühendisliğim Platformu Kurucusu, Özel bir katılım…

View all posts

Bu Etkinliklerden Birini Yapmak İster misiniz?

Üniversite Öğrenci Kulüpleri ile entegre olarak onlara yukarıdaki konseptimiz dışında, medya sponsorluğu ve çözüm ortaklığı gibi hizmetlerde veriyoruz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Koordinatörümüz

Mustafa Burak ATEŞ

+90 533 835 24 69

mburakates@endustrimuhendisligim.com