Türkiye'nin Endüstri Mühendisliği Platformu

IISE Öğrenci Bölümleri – Youtube Video Yarışması

0 42

IISE Sanayi Danışma Kurulu (IAB) tarafından desteklenmektedir.

Amaç

Endüstri mühendisliği mesleğini lise öğrencilerine, öğretmenlere ve öğrenci danışmanlarına tanıtmak.

Biçim

Videoyu Youtube üzerinde yayınlarken İngilizce ve İngilizce altyazılı malzemeler telif kurallarına uygun kullanılmalıdır.

Uzunluk

En fazla 10 dakika; en az 3 dakika

İçerik

Lise öğrencilerini Endüstri ve Sistem Mühendisliğini bir meslek olarak seçmeye heyecan verecek şekilde bir video hazırlayın.

Son teslim tarihi 17 Şubat 2017’dir.

Ödül

Endüstri ve Sistem Mühendisleri Enstitüsü, Endüstri Danışma Kurulu (IISE-IAB), Amerika Birleşik Devletleri boyunca 30’dan fazla firmadan profesyonel endüstri ve sistem mühendisleri grupları tarafından sağlanan kazanan video için 1.000 $. Ek ödüller, IISE-IAB üyeliğinden ek gönüllü katkılara tabidir. Ödüller, Ulusal IISE Konferansı’nda öğrenci karışımı sırasında sunulacaktır.

Koşullar

Tüm gönderilen videolar bir IISE-IAB Komitesi tarafından değerlendirilecektir. Kazananlar 24 Nisan 2017 tarihine kadar haberdar edilecek. Kazanan videonun tüm hakları IISE’ye ait olacak. İçerik, İngilizce konuşulan dilde sunulmalı veya İngilizce altyazı içermelidir ve YouTube tarafından onaylanmış telif hakkıyla korunan materyallerin kurallara uygun kullanımını karşılamalıdır. Üniversite kampüsü başına tek bir başvuru (üniversitenin çeşitli şehirlerde / kasabalarda kampüsü varsa, her bir kampüs bir video sunabilir).

Sunum Adresi IISE, Attn: Donna Calvert, COO
3577 Parkway Lane
Suite 200,
Norcross, GA 30092
E-posta: IAB_You-TubeVideo@iise.org

Videonuzu görüntüleyebilmek adına YouTube linkinizi yukarda verilen e-mail adresine ve videonuzun AVI ya da MP3/4 formatında iki DVD kopyasını yukarda belirtilen IISE Genel Merkezi adresine göndermeniz gerekiyor.

Detaylı bilgi için: http://www.iise.org/details.aspx?id=22764

Bir Cevap Yazın