unnamed

iPara’nın Yeni Genel Müdürü Burhan Eliaçık Oldu

Burhan Eliaçık başarılı kariyerine iPara’da Genel Müdür olarak devam edecek. Aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nin (ÖDED) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürecek.

 

Burhan Eliaçık kimdir?

Burhan Eliaçık 1999 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olup 2000 yılında Garanti Bankası’nda çalışma hayatına ilk adımı attı. Garanti Bankası’nda ki çalışma hayatı boyunca bir çok projede Liderlik görevini üstlendi. 2011 yılından itibaren ise Vodafone Türkiye’de Mobil Finansal Servisler Kıdemli Müdürü olarak kariyerine devam etti. Burada görev aldığı 4 yıllık süre boyunca global anlamda ilkleri içeren bir çok hizmeti hayata geçirdi ve bir çok ödül kazandırdı. Aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı görevini alarak bu sektöre öncülük etti. Eliaçık son olarak Wirecard Türkiye’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

iPara nedir ?

iPara 2012’de Türkiye’de Online Ödeme hizmetini sağlayan ilk şirket olarak kuruldu. Yenilikçi yaklaşımlarıyla içinde bulunduğu pazara yön verecek çözümler üreterek kullanıcıları online olarak alışverişe yönlendirdi. Kendi bünyesinde bulunan iş ortaklarına ve iş yerlerine kıymetli hizmetler sunarak fayda sağlamayı şirket hedeflerinde ilk sıraya yerleştirdi.

Comments are closed.