Türkiye'nin Endüstri Mühendisliği Platformu

Lojistik ve Tedarik Zinciri Vaka Yarışması

0 73

Üç ila dört öğrenci üyesi olan herhangi bir takım, ilgili LSC vakasında problem çözme kabiliyetlerini ve analitik becerilerini sergilemek için yarışmaya katılabilir. Yarışmanın kazanan takımları, birinci, ikinci ve üçüncüler, 20-23 Mayıs tarihleri ​​arasında Pittsburgh’daki IISE Yıllık Konferansı ve Fuarı’nda düzenlenecek olan LSC Belediye Binası Toplantısında duyurulacaktır.

Değerlendirme kriterleri

Lojistik ve Tedarik Zinciri Mücadelesi lojistik ve tedarik zinciri vakasında problem çözme yeteneğini ve analitik becerilerini sergilemek isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri açıktır. Değerlendirme kriterleri aşağıdaki gibidir:

Takımlar lisans öğrencileri için dört veya beş IISE üyesinden ve lisansüstü öğrenciler için iki veya üç IISE üyesinden oluşmalıdır.

Ekip üyeleri aynı okuldan olmalıdır. (ancak farklı disiplinlerde kayıtlı olabilirler).

Aynı okuldan yarışan takım sayısıyla ilgili bir sınır yoktur.

Ekiplerin vaka analizinde yenilikçi lojistik ve tedarik zinciri kavramlarını göstermeleri gerekiyor.

Ekipler bir fakülte danışmanı tarafından aday gösterilebilir veya kendi kendilerini aday gösterebilir. Her katılımcı ekipten aşağıdaki belgeler istenir:

Ekibin tüm üyelerinin isimleri, e-posta adresleri, üniversite adı ve bölüm bilgileri (ve aynı zamanda iletişime geçmek üzere bir ekip sözcüsü belirtilmeli) de dahil olmak üzere bir sayfalık iletişim bilgileri.

Her öğrenci ekibi, analizlerini, yöntemlerini ve sonuçlarını açıklayan 4 sayfalık bir “not” açacaktır.

Tarihler

Başvurular 21 Mart (CST) gece yarısına kadar alınmaktadır. Bütün başvuru belgeleri ekip sözcüsü tarafından Krystel Castillo’nun Krystel.Castillo@utsa.edu adresine tek PDF halinde e-posta olarak gönderilmeli ve son başvuru tarihinden önce gönderilmiş olmalıdır. Başvuru ücreti yoktur.

Kazananlar 4 Nisan’a kadar duyurulacaktır.

Ayrıntılı bilgiye http://www.iise.org/Details.aspx?id=35291 adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın