Sektöre Büyüteç Kariyer Kampı 6: E-Ticaret

158

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 6.sı düzenlencek olan Sektöre Büyüteç Kariyer Kampına sayılı günler kaldı! 48 Katılımcı 48 Saat konseptli kariyer kampında Türkiye’nin dört bir yanından seçilmiş 48 katılımcıyla beraber 48 saat boyunca bir sektör mercek altına alınıyor. Geçmiş yıllarda otomotiv,lojistik,hızlı tüketim malları,medya-finans ve danışmanlık sektörünü mercek altına alan kariyer kampı bu yıl, inovasyonun bir sonucu olarak doğan ve son zamanların gözde sektörlerinden E-Ticaret Sektörüne Büyüteç tutmayı hedefliyor.

“Hayalindeki Sektöre Büyüteç Tut” mottosuyla yola çıkan kariyer kampında katılımcılar, 48 saat boyunca; sektörün önde gelen isim ve firmalarıyla sektörün similasyonunu yaşarken, vaka analizi ile oturumlarda öğrendikleri teorik bilgiyi uygulamalı olarak hayata geçirme şansı yakalıyor.

48 saat boyunca katılımcıları; özenle seçilmiş 9 oturum, vaka analizi eğitimi ve workshop, Kocaeli’nin cazibe merkezlerinden birine sosyal aktivite gezisi, iletişim becerilerini geliştirecek icebreaker ve teambuilding etkinlikleri, kısacası sürprizlerle dolu bir 2 gece 3 gün bekliyor.

Sektöre Büyüteç’6 Konuşmacıları:

  • Cansu Büyükışık Sever\P&G E-Ticaret Takım Lideri
  • Eser Erkan\Defacto E-Ticaret Direktörü
  • Yılmaz Bozan\revolutionDM CEO&Founder
  • Deniz Devrim Cengiz\TEB İnternet Bankacılığı Takım Lideri
  • Hakan Orhun\ETİD Yönetim Kurulu Başkanı
  • Göktuğ Okan Oğuz\Unnado.com CEO&Founder
  • Burçak Ünsal\Eski Google&Youtube Bölge Müşaviri
  • Kaan Gülten\Webtures CEO&Founder

Sektör oturumlarının yanı sıra, mühendislik öğrencilerine vereceği faydali bilgilerle Endüstri Mühendisliğim.com’un Kurucusu Bahadır Kaya Sektöre Büyüteç’6 da katılımcıların kişisel gelişimlerine katkıda bulanacak oturumda yer alacak.

Yalnızca 48 kişinin katılabileceği bu kariyer kampına Türkiye’nin dört bir yanından başvurabilirsiniz, başvuru için yapmanız gereken tek şey linkteki başvuru formunu doldurmak. https://goo.gl/forms/48KOE7Bu7wsIt2932

Yoruma kapalıdır.